• info@zipco.ir-www.europtek.com

درباره ما

درباره شرکت زیپکو...

درباره ما

شرکت زیپکو اینترنشنال دراکتبر2012 ( آبان ماه سال1391 ) با هدف تامین و توزیع ماشین آلات و تجهیزات صنعت حمل و نقل پاک در استانبول ، فعالیت خود را آغاز کرد.

با توجه به رشد جمعیت و نیاز روزافزون به منابع انرژی و همچنین کاهش منابع سوخت های فسیلی، ضرورت سالم نگه داشتن محیط زیست و کاهش آلودگی هوا ؛ تمرکز بر استفاده از انرژی برق به عنوان یک انرژی پاک، جایگاه ویژه ای یافته است.

همگام با رویکرد جهانی کشورهای توسعه یافته جهت جایگزینی انرژی های پاک به جای سوخت های فسیلی به ویژه در صنعت حمل و نقل ، مدیران شرکت زیپکو اینترنشنال با بیش از دو دهه تجربه در عرصه تولید و تجارت ، با اندیشه ی کمک به داشتن زندگی سالم و حفظ و نگهداری از حق تنفس هوای پاک به دور از ترافیک برای نسل های آتی ، اقدام به عرضه محصولاتی با انرژی الکتریکی نمودند که از آن جمله اند : موتور سیکلت ، دوچرخه و اسکوتر برقی که با برند زیپکو به بازار ارائه می گردد.

انرژی مورد نیاز تمامی این کالاها از باتری های لیتیوم یونی قابل شارژ تامین می گردد که توان حرکت یک یا چند موتور را دارند و می توانند با اتصال به پریزهای معمولی برق ، تقریبا طی شش ساعت شارژ شوند که در برخی موتور سیکلت ها با قابلیت انتخاب آپشن قدرت بالای شارژ ، می توان همان باتری را در یک ساعت حدودا 75 درصد شارژ نمود. علاوه بر این بعضی از محصولات حمل و نقل برقی زیپکو قابلیت تعویض فوری باتری را دارند که برای اشخاص ساکن در آپارتمان ها که با محدودیت های امکانات و پریز برق در پارکینگ مواجه اند یا در موارد اضطراری در موقعیت های به دور از امکانات شارژ باتری ، بسیار کارآمد خواهد بود.

با نیل به این اهداف علاوه بر حفظ محیط زیست ، کاهش مصرف بنزین نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که منجر به رشد اقتصادی کشور خواهد شد.
آخرین مطالب
29 آبان 1399 / کارشناس سایت
20 آبان 1397 / مدیر سایت

خبرنامه

آدرس

Merkez şirket


Add  SkyPort-E5-Beylikduzu-istanbul

           www.europtek.com

منو کشویی

Select your language

*********************************

*********************************